Γραφείο Διασύνδεσης

GLOBISMART | ΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΓΕΩΓΡΑΦΩΝ

Περιγραφή Θέσης:

Αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή σε ομάδες εργασίας με αντικείμενο την ψηφιοποίηση γεωγραφικών πληροφοριών ΔΕΔΗΕ
  • Μελέτη – Επίβλεψη έργου για την καταγραφή εξοπλισμού ΔΕΔΗΕ
  • Ψηφιοποίηση σε λογισμικό GIS της ΔΕΔΗΕ
  • Ποιοτικός έλεγχος έργου ψηφιοποίησης

Προσόντα:

  • 0-2 χρόνια επαγγελματική εμπειρία σε θέση με συναφές αντικείμενο
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών αυτοματισμού γραφείου
  • Γνώση GIS & AutoCad

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξής και εξέλιξης
  • Συνεργατικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να στείλουν τα βιογραφικά τους στη διεύθυνση hr@globismart.gr εκ μέρους του Γραφείου Διασύνδεσης.

  • Φορέας / Εταιρεία: GLOBISMART

    Σύνδεσμος: https://globismart.gr/

    Τοποθεσία: ATTIKH

    Πηγή: ΕΤΑΙΡΕΙΑ

    Επιστημονικά πεδία: Θετικές Επιστήμες

    Επιτρέπονται οι Αιτήσεις: Ναι

Μετάβαση στο περιεχόμενο